wiadomosc

Księgowość, kadry, HR

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w obszarze księgowości, kadr i zarządzania zasobami ludzkimi (HR), aby pomóc przedsiębiorcom skoncentrować się przede wszystkim na przedmiocie swojej działalności, a nie sprawach formalnych. Dzięki naszym usługom zapewniamy pełną kontrolę nad finansami i personelem, jednocześnie zapewniając zgodność z obowiązującym prawem.

Obrazek ilustrujący daną specjalizację

Księgowość

Nasz zespół jest gotowy zadbać o wszystkie aspekty finansowe Twojej firmy. Nasze usługi księgowe obejmują m.in.:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych w formie uproszczonej i pełnej księgowości – księga przychodów i rozchodów (KPiR), księgi handlowe (tzw. pełna księgowość)

Raportowanie finansowe - pomagamy w przygotowaniu regularnych raportów finansowych, abyś mógł śledzić kondycję finansową swojej firmy, bieżące cashflow i co za tym idzie, podejmować właściwe decyzje.

Rozliczenia podatkowe - zajmujemy się rozliczeniami podatkowymi, aby zapewnić Ci optymalne stawki podatków, w stosunku do prowadzonej przez Ciebie działalności i unikanie ewentualnych nieporozumień z organami skarbowymi.

Kadry 

Nasze usługi kadrowe są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę związaną z pracownikami, w tym:

przygotowywanie umów

bieżące naliczanie wynagrodzeń w tym składki i podatki z tym związane

rozwiązywanie kwestii związanych z zatrudnieniem – rozliczenia urlopów, delegacji, zwolnień lekarskich etc. niezależnie od tego czy chodzi i umowę o pracę, czy umowy cywilnoprawne.

HR

Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie wdrażania procesów i narzędzi HR oraz w budowie wykwalifikowanych zespołów, w tym m.in.:

 • Rekrutacja i wdrożenie do pracy

  Kompleksowo wspieramy w procesie rekrutacji i selekcji kandydata oraz jego sprawnym wdrożeniu do pracy na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie. Wspólnie z Klientem budujemy pożądany profil kandydata. Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie i sprawdzone metody selekcji, weryfikujemy kompetencje zawodowe i osobowościowe. Stosujemy między innymi wywiad, sesję zadaniową, testy umiejętności oraz stylów zachowania i komunikacji. Dbamy o odpowiednie dopasowanie osoby do zadań, zespołu i kultury organizacji.
 • Rozwój i ocena

  Przeprowadzamy kompleksową, obiektywną ocenę potencjału i kompetencji pracowników - ich wiedzy, umiejętności i postaw, a także dopasowania do stanowiska pracy oraz organizacji. Na podstawie uzyskanych informacji opracowujemy plany rozwoju (ścieżki kariery) pracowników oraz doradzamy w zakresie budowania struktury awansów i sukcesji w firmie.

  Dokonujemy analizy funkcjonującego systemu ocen pracowniczych i wyznaczamy kierunki jego modyfikacji. Projektujemy nowe i pomagamy w skutecznym ich wprowadzeniu do firmy. Zwracamy szczególną uwagę na kształtowanie świadomości menadżerów w zakresie budowania kultury stałego feedbacku i prowadzenia rozmów rozwojowych.
 • Szkolenia i warsztaty

  Przeprowadzamy szkolenia z zakresu rozwijania umiejętności:
  - Menadżerskich
  - Interpersonalnych
  - handlowych i obsługi klienta
  - budowania efektywnych zespołów

  Koncentrujemy się na kształtowaniu nowych, pożądanych zachowań i sposobów działania, prowadzących do lepszego wykorzystywania potencjału osobistego pracownika w realizowanych zadaniach zawodowych, co przekłada się zdecydowanie na sytuację biznesową firmy.
 • Doradztwo i konsulting personalny

  Oferujemy doradztwo strategiczne i personalne m.in. w obszarach:
  - Przeprowadzenia audytu procesów personalnych w firmie
  - Zbudowania i wdrożenia strategii HR, Opracowania misji, wizji i wartości dla organizacji
  - Zaprojektowania struktury organizacyjnej, profili kompetencyjnych i kart zadań dla stanowisk pracy

  Wykorzystywane przez nas narzędzia i metody pozwalają nie tylko na optymalizację procesów personalnych w organizacji, ale pozostawiają wśród naszych Klientów wyraźny ślad w postaci nowych narzędzi i rozwiązań w obszarach biznesowych.
  Strzałka symbolizująca przejście do innej strony

  Powrót do Specjalizacji

  Napisz do nas!

  sprawdźmy jak możemy Ci pomóc