Jak to się zaczęło...

W 2012 r. postanowiliśmy stworzyć kancelarię specjalizującą się w szeroko rozumianym prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych, a także prawie turystycznym. Była to nasza odpowiedź na potrzeby tworzącego się w Polsce rynku handlu oraz usług świadczonych online. Od samego początku postawiliśmy sobie za cel pomoc wyłącznie przedsiębiorcom. Kiedy tworzyliśmy naszą kancelarię, byliśmy pionierami na rynku prawa nowych technologii i ochrony danych osobowych w Polsce. Fakt, że przez ten czas powstało tak wiele kancelarii, zbliżonych do naszej profilem działalności, świadczy o tym, że droga którą obraliśmy była właściwa.

 

Od blisko 10 lat z powodzeniem wspieramy przedsiębiorców z terenu całego kraju, a ściśle określone specjalizacje oraz trwanie przy nich, pozwoliło na świadczenie przez nas usług na najwyższym poziomie.

Nasza filozofia

Zaufanie, determinacja i ciężka praca. Od samego początku naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji, dlatego stawiamy na transparentność i uczciwość. 

W naszej opinii dobry prawnik to rzetelny specjalista i doradca, a nie przebojowy showman. 

Ciężko pracujemy aby zdobyć zaufanie naszych Klientów, a jeszcze ciężej, aby je utrzymać. 

Wierzymy, że determinacja w dążeniu do celu jest jedną z najważniejszych cech, dlatego nieprzerwanie trwamy w naszych specjalizacjach, nie zważając na chwilowe trendy i medialne tematy. 

Dzięki temu możemy dostarczyć najlepszą wiedzę i najwyższe doświadczenie, co procentuje w bieżącej obsłudze biznesu.

NaszE PODEJŚCIE

Każdego z naszych Klientów chcemy dokładnie poznać, aby zapewnić mu jak najbardziej optymalną opiekę. Jako kancelaria butikowa możemy sobie pozwolić na indywidualne podejście, a nie sztywne reguły korporacyjne do których muszą dostosować się nasi Klienci. Nim zwiążemy się na stałe wykonujemy szereg usług jednorazowych, które pozwolą nam się wzajemnie poznać, zbadać realne potrzeby, a także dowiodą naszego profesjonalizmu. W większości przypadków obsługiwane przez nas firmy decydują się na stałą obsługę, mając w nas rzetelne i sprawdzone oparcie. Takie podejście owocuje w codziennej obsłudze firm, a nasz zespół traktowany jest jako członkowie organizacji naszych Klientów, a nie zewnętrzny, anonimowy podmiot.

Jak inni postrzegają pracę z nami?

Wojciech Grześkowiak
Wojciech Grześkowiak
Czytaj więcej
Miałem styczność z kilkoma kancelariami, ale to jak obsługuje swoich klientów ENSIS zasługuje na słowa uznania. Otrzymałem dokumenty i wyjaśnienie, i pytałem i pytałem, nie było nigdy problemu z odpowiedziami. Polecam każdemu!
Zaneta Stawiarska
Zaneta Stawiarska
Czytaj więcej
Wysoki poziom obsługi klienta. Nasi opiekunowie są zawsze dostępni, dostarczają usługi na najwyższym poziomie, czasem nawet w zakresie większym, niż oczekiwany. Gorąco polecam do obsługi firm.
Mariusz Powołczuk
Mariusz Powołczuk
Czytaj więcej
Współpracujemy w Selly Sp. z o.o. z ENSIS od ponad 4 lat. Ich wiedza zaspokaja wszelkie nasze potrzeby i zawsze na czas otrzymujemy pomoc. Poleciliśmy ich usługi wielu naszym klientom i każdy jest profesjonalnie obsłużony.
Radosław Hechłacz
Radosław Hechłacz
Czytaj więcej
Polecam współpracę z ekspertami. Obsługa wdrożenia RODO oraz wsparcie w stworzeniu procedur i regulaminów dla działań w obszarze ecommerce/ omnichannel. Sprawność komunikacji na najwyższym poziomie, doskonałe rozumienie potrzeb klienta i orientacja w tematyce digital i regulaminów Google/FB. Współpraca po pierwszym zleceniu jest kontynuowana. Pozdrawiam serdecznie Kancelarię! 🙂
Flamingo Kuba Travel
Flamingo Kuba Travel
Czytaj więcej
Polecamy, rzeczowo, przystępnie, kontakt i realizacja zleceń w bardzo dogodnych terminach. Niezawodna obsługa firmy i przy tym bardzo sympatyczne relacje.Gorąco polecam do obsługi firm.
Jakub Borzyszkowski
Jakub Borzyszkowski
Czytaj więcej
Profesjonalna kancelaria. Zlecenie przygotowania umowy NDA zakończone w ciągu 5 dni roboczych od pierwszego kontaktu. Umowa zawiera wiele specyficznych elementów, które nie są zabezpieczone przez standardowe, ogólnodostępne wzory umów oraz warianty dla różnych podmiotów współpracujących. Polecam.
Poprzedni
Następny

Skontaktuj się z nami!

Call Now Button