wiadomosc

Zespół

asdas

Wspieramy naszych Klientów w codziennym prowadzeniu ich biznesu.

Wierzymy, że traktowanie Klienta w sposób uczciwy i z należytym szacunkiem, to najwyższa wartość jaką możemy się kierować.

Biorąc pod uwagę tę filozofię, nie jest zaskoczeniem, że większość naszych nowych Klientów dołączyła do nas z polecenia obecnych.

Poznaj nasz zespół:

Konrad-C
KonradCioczek

Współtwórca / Współwłaściciel ENSIS Grupa

Współtwórca Grupy ENSIS. Zajmuję się kształtowaniem i realizacją strategii rozwoju, nadzorem, usprawnianiem i tworzeniem nowych procesów wewnętrznych, kontrolą przepływów finansowych oraz budowaniem i zarządzaniem zespołem specjalistów w każdej ze spółek.

zdjęcie członka zespołu
Jakub-Sz
JakubSzajdziński

Współtwórca / Współwłaściciel ENSIS Grupa

Specjalizuję się w pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorstw z sektora nowych technologii, IT, e-commerce, web&mobile, ochronie danych osobowych, a także obsłudze spółek prawa handlowego.

zdjęcie członka zespołu
Agnieszka
AgnieszkaKazimierczak

Radca Prawny

Specjalizuję się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym i ochronie danych osobowych. W ramach kompleksowej obsługi prawnej zajmuje się analizą i sporządzaniem umów, wdrażaniem dokumentacji prawnej dla branży nowych technologii oraz e-commerce, sporządzaniem opinii prawnych, przeprowadzaniem audytów zgodności i wdrażaniem odpowiednich procedur w firmach prowadzonych przez klientów.

zdjęcie członka zespołu
Konrad
KonradBończak

Radca Prawny

W Kancelarii zajmuję się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, w ramach której redaguję i opiniuję umowy, sporządzam analizy prawne, uczestniczę w negocjacjach handlowych i mediacjach, a także reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych. Biegle poruszam się w tematyce prawa gospodarczego oraz prawa własności intelektualnej.

zdjęcie członka zespołu
Jakub-B
JakubBłaszkowski

Radca Prawny

Jestem doświadczonym radcą prawnym, specjalizującym się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Moja praktyka obejmuje: prawo korporacyjne, prawo handlowe, prawo pracy, prawo cywilne i prawo podatkowe.

zdjęcie członka zespołu
Weronika
WeronikaPrzewała

Aplikantka radcowska

W Kancelarii zajmuję się obsługą przedsiębiorców w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy oraz ochrony danych osobowych. Reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych, a także wspomagam ich w codziennej działalności poprzez przygotowywanie dokumentacji, wdrażanie procedur czy opiniowanie umów.

zdjęcie członka zespołu
Dominika
DominikaGrochowska

Prawnik

Zajmuję się obsługą prawną przedsiębiorców, głownie rejestracją spółek prawa handlowego ich przekształceniami, wsparciem prawnym dla branży e-commerce a także sporządzaniem dokumentacji zakresie RODO.

zdjęcie członka zespołu
Michał
MichałKolasiński

Prawnik

W ENSIS specjalizuję się w obsłudze z zakresu e-commerce i RODO, zajmując się konsultacjami, audytami oraz szkoleniami dotyczącymi ochrony danych.

zdjęcie członka zespołu
Kasia-T-N
KatarzynaTobera-Nowicka

Specjalista ds. administracyjnych

Dbam miedzy innymi o sprawny obieg dokumentów firmowych. W codziennej pracy wspieram współpracowników w ich zadaniach, dbając o pozytywną atmosferę pracy.

zdjęcie członka zespołu
Kasia-Ż
Katarzyna Żółkiewicz

HR Business Partner

Pełniąc rolę HR Business Partnera pracuję zawsze blisko ludzi i biznesu. Łączę wiedzę merytoryczną, umiejętności menadżerskie i trenerskie z doświadczeniem biznesowym.

zdjęcie członka zespołu

Napisz do nas!

sprawdźmy jak możemy Ci pomóc