wiadomosc
KonradCioczek

Współtwórca / Współwłaściciel ENSIS Grupa

Współtwórca Grupy ENSIS. Zajmuję się kształtowaniem i realizacją strategii rozwoju, nadzorem, usprawnianiem i tworzeniem nowych procesów wewnętrznych, kontrolą przepływów finansowych oraz budowaniem i zarządzaniem zespołem specjalistów w każdej ze spółek.

telefonmailLinkedin
Konrad-C

W 2012 roku wraz ze Wspólnikiem uruchomiłem jedną z pierwszych w Polsce kancelarii prawnych specjalizujących się w prawie internetu, nowych technologii i ochronie danych osobowych, spełniając w ten sposób swoje marzenie o posiadaniu własnego biznesu. Kierunkowe wykształcenie (jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku prawo), bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności analityczne, chęć stałego podnoszenia swoich kompetencji, odporność na stres oraz umiejętność wsłuchania się w potrzeby klientów zaowocowały szybkim rozwojem firmy, która stała się rentowna już po zaledwie kilku miesiącach obecności na rynku. Szybko pojawili się pierwsi pracownicy, a także kolejne specjalizacje, takie jak ochrona praw autorskich czy znaków towarowych i wzorów przemysłowych. Obsługa wyłącznie przedsiębiorców wymusiła na nas biegłą znajomość w zakresie prawa handlowego, gospodarczego i podatkowego.

Wraz z rozwojem specjalizacji i zwiększaniem zatrudnia zmniejszał się mój udział w obsłudze prawnej klientów na rzecz szeroko pojętego zarządzania firmą, które sprawiało mi znacznie większą satysfakcję. Wygospodarowany w ten sposób czas pozwolił na stworzenie i realizację wizji kompleksowej obsługi przedsiębiorców w zakresie prawa, podatków, księgowości, kadr i HR.

Aktualnie zajmuję się przede wszystkim budowaniem i kontrolą realizacji strategii rozwoju spółek. Sprawuję nadzór nad pionem administracji oraz finansów we wszystkich czterech spółkach. Aktywnie pozyskuję nowych i dbam o poprawne, długotrwałe relacje biznesowe z już pozyskanymi klientami. Ze wsparciem działu HR oraz pozostałych Wspólników zatrudniam i zarządzam zespołem specjalistów, którzy zapewniają wysoką jakość świadczonych przez nasze spółki usług. Uczestniczę w budowaniu strategii marketingowych dla poszczególnych spółek.

Prywatnie jestem pasjonatem wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej połączonej z kontaktem z (często ekstremalną) naturą, co pozwala mi odnaleźć wewnętrzny spokój i równowagę pomiędzy pracą biurową, a potrzebami fizycznymi organizmu. Biegam i chodzę po górach, jeżdżę na rowerze, na nartach i rolkach, wędkuję. Szczególnym sentymentem w moim amatorskim sportowym cv darzę pokonanie ponad 100 km na nartach z własnym ekwipunkiem za kołem podbiegunowym, solowe wejście na jeden z kaukaskich pięciotysięczników oraz ukończenie kilku długodystansowych biegów trailowych, zaliczanych do najtrudniejszych ultra maratonów w Polsce. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i ich kulturę, w szczególności pasjonuje mnie Azja i kraje byłego ZSRR.

Jestem ojcem dwóch wspaniałych dziewczyn, a ojcostwo jest dla mnie obecnie najważniejszym i najtrudniejszym wyzwaniem, z jakim kiedykolwiek musiałem zmierzyć się w życiu prywatnym czy zawodowym.  

Napisz do nas!

sprawdźmy jak możemy Ci pomóc