Konrad cioczek Partner zarządzający Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku prawo. Specjalizuję się w prawie nowych technologii, prawie e-commerce, ochronie własności intelektualnej oraz prawie podatkowym. Od początku swojej kariery zawodowej jestem związany z obsługą przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem spółek prawa handlowego w tym z terenu Unii Europejskiej.  Współtworzyłem książkę „Prawo w e-biznesie. Wszystko, […]

Konrad cioczek

Partner zarządzający

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku prawo.

Specjalizuję się w prawie nowych technologii, prawie e-commerce, ochronie własności intelektualnej oraz prawie podatkowym. Od początku swojej kariery zawodowej jestem związany z obsługą przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem spółek prawa handlowego w tym z terenu Unii Europejskiej. 

Współtworzyłem książkę „Prawo w e-biznesie. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby prowadzić e-biznes i spać spokojnie”, jestem aktywnym blogerem Kancelarii, autorem licznych felietonów w magazynie „Mensis”, prelegentem konferencji poświęconych e-commerce i m-commerce. 

Biegle poruszam się w tematyce niedozwolonych postanowień we wzorcach umów, przeprowadziłem wiele procesów związanych z uzyskaniem prawa ochronnego dla Klientów Kancelarii (zastrzeżenie znaku towarowego, logo, domeny, uzyskanie patentu, itp.), w tym także na skalę międzynarodową. 

Aktywnie doradzam w kwestiach optymalizacji podatkowej, zarówno na terenie RP jak i poza jej granicami. 

Prywatnie jestem aktywnym pasjonatem sportu, przede wszystkim turystyki wysokogórskiej, biegów trailowych i wędkarstwa. 

Biegle władam językiem angielskim.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Call Now Button