wiadomosc
2021-09-17

Rekrutujemy! Sprawdź dlaczego naszym zdaniem warto do nas dołączyć?

rekrutujemy-sprawdz-dlaczego-naszym-zdaniem-warto-do-nas-dolaczyc

ENSIS Kancelaria to zespół doświadczonych prawników specjalizujących się w prawnej obsłudze przedsiębiorstw. Od blisko 10 lat specjalizujemy się w szeroko rozumianym prawie nowych technologii w tym m.in. świadczenia usług czy sprzedaży on-line. Pomagamy w bieżących problemach osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze oraz zapewniamy korporacyjną obsługę spółek. W portfolio naszych Klientów znajdują się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa w tym spółki notowane na GPW.

Poznaj kilka powodów, dla których w naszej opinii, warto dołączyć do naszego zespołu.

  • Nie jesteśmy korporacją, a co za tym idzie life balance to nie coś o czym ktoś słyszał, ale nikt nie doświadczył, tylko realny cel, do którego z powodzeniem dążymy. Wierzymy, że tylko równowaga życia prywatnego i zawodowego pozwala efektywnie i mądrze planować i osiągać cele w pracy.
  • Lubimy turkus, a to oznacza, że nasza struktura jest płaska – ważniejsze od stanowisk są wykonywane zadania i pełnione funkcje – każdy z nas, niezależnie od stażu pracy czy doświadczenia, jest tak samo ważny i może realnie wpłynąć na sposób funkcjonowania całej organizacji.
  • Dbamy o dobrą atmosferę – nasz zespół budujemy tak, aby każda osoba, która do nas dołącza, wsparła nas nie tylko merytorycznie, ale abyśmy po prostu czuli się ze sobą dobrze, w końcu spędzamy ze sobą większą część dnia. W praktyce oznacza to, że Twoje podejście do pracy zespołowej jest dla nas tak samo ważne jak doświadczenie zawodowe.
  • Jesteśmy profesjonalistami – o ile pracując na co dzień, staramy się przy tym dobrze bawić, to dla wszystkich naszych Klientów jesteśmy profesjonalnym partnerem, którego rola nie sprowadza się do bezrefleksyjnego referowania przepisów, ale realnego wsparcia każdego ich przedsięwzięcia. Dołącz do nas, jeżeli istotną wartością dla Ciebie jest to, abyś postrzegany był jako profesjonalista w swojej dziedzinie.
  • Wiążemy się na lata, a nie na miesiące – wiele wysiłku kosztuje nas budowanie Zespołu w oparciu o ludzi, którzy wyznają podobne wartości, zależy nam na tym, aby osoby, które dołączają do naszego zespołu pozostały z nami jak najdłużej, aplikując do nas możesz być pewnym, że nasze plany związane z Tobą są naprawdę dalekosiężnie.
  • Staramy się jak najlepiej odwdzięczyć się za lojalność osób które z nami współpracują – benefity pracownicze, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji, partycypowanie w zyskach firmy, bo chcemy abyś czuł, że współtworzysz wyjątkową organizację.
  • Staramy się nieustannie rozwijać – chcesz podszkolić prawniczy angielski, zdobyć kompetencje miękkie, brać udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje? Wierzymy, że zespół podnoszący kompetencje to realny zysk dla całej organizacji dlatego nie oszczędzamy na naszym rozwoju.
  • Jasna ścieżka rozwoju – decydując się na współpracę z nami, od samego początku możesz liczyć na klarowną ścieżkę rozwoju. Nie zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenia czy umowy o dzieło, stosujemy okres próbny ale od początku współpracy możesz liczyć na umowę o pracę lub kontrakt B2B – jeżeli to rozwiązanie będzie dla Ciebie atrakcyjniejsze.
  • Różnorodność zleceń – obsługujemy naszych Klientów w sposób kompleksowy, co oznacza, że nie tylko doradzamy im w bieżącej działalności ale również tworzymy czy opiniujemy umowy i inne dokumenty, bierzemy udział w negocjacjach, zapewniamy obsługę korporacyjną, reprezentujemy przed sądem, szkolimy.

Jeżeli zainteresowało Cię w jaki sposób działamy, dołącz do naszego zespołu, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@ensiskancelaria.com.

Aktualnie poszukujemy

Aplikant radcowski:

Księgowy:

Poprzedni post

Następny post

Napisz do nas!

sprawdźmy jak możemy Ci pomóc