wiadomosc

Chcesz dowiedzieć się, czy spółka z o.o. będzie dla Ciebie odpowiednią formą prowadzonej działalności? Skontaktuj się z nami!

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest idealnym rozwiązaniem jeżeli chcesz zoptymalizować składki i podatki. Jeżeli chcesz ograniczyć swoją odpowiedzialność, a także oddzielić majątek osobisty od firmowego. Jeżeli myślisz o tym, aby w przyszłości Twoja działalność była sprzedana lub chcesz z powodzeniem przeprowadzić sukcesję Twojego biznesu na najbliższych.

Co zyskasz prowadząc działalność w formie spółki z o.o.?

Składki i podatki odpowiadające Twojej faktycznej roli w firmie.

Bezpieczeństwo prywatnego majątku w niepewnych czasach.

Zmiana podejścia z „firma to ja” na „firma to mój projekt”.

JAK WSPÓŁPRACUJEMY?

Zbieranie informacji

Zanim podejmiemy jakiekolwiek działania, musimy wiedzieć jak działasz i jak chcesz, aby wyglądała Twoja biznesowa przyszłość.

Konsultacje

Dróg do prowadzenia spółki z o.o. jest wiele, dlatego wspólnie musimy wybrać tę, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Działanie

Powołujemy nową spółkę lub przekształcamy Twoją działalność, minimalizując Twój udział tylko do tego niezbędnego, przy którym również asystujemy.

Dopasowanie

Powołanie nowej spółki czy przekształcenie dotychczasowej działalności, to nie wszystko. Należy tak ułożyć nową strukturę, aby była dla Ciebie najbardziej optymalna, bezpieczna i opłacalna.

Korzystając z naszych usług zyskujesz

Dostęp do wiedzy

Pomoc od praktyków z zakresu prawa, podatków i księgowości, możemy pomóc Ci w sposób kompleksowy w każdym z tych uzupełniających się obszarów.

Bezpieczeństwo

Rozwiązania które proponujemy są sprawdzone w praktyce, nie boimy się mówić o Twoich wątpliwościach, które zawsze możemy rozwiać z pomocą interpretacji indywidualnych.

Rozwiązania szyte na miarę

Wszystkie działania jakie wykonujemy dostosowane są do specyfiki Twojego biznesu, dając gwarancję bezpieczeństwa i korzystnego rozliczenia składek i podatków.

Kompleksowe uregulowanie wszystkich zagadnień

Pomagamy od początku do samego końca, nie pozostawiając Cię bez opieki na żadnym z etapów. Wspieramy nie tylko w kwestiach prawnych, podatkowych ale zapewniamy też późniejszą pomoc księgową i kadrową. Oferujemy wsparcie zaufanej kancelarii notarialnej.

Praktyczne, a nie teoretyczne podejście do Twojej działalności

Przez ponad 10 lat działalności powołaliśmy lub przekształciliśmy kilkaset podmiotów z całej Polski, na co dzień zajmujemy się wyłącznie obsługą przedsiębiorstw, biznes to nasza codzienność.

Obrazek ilustrujący daną specjalizację

Ile to kosztuje?

Przekształcenie

Koszt przekształcenia uzależniony jest od sposobu jego przeprowadzenia oraz od wielkości dotychczasowej działalności. Z reguły koszt waha się w przedziale 5 - 10 tys złotych, ale może być wyższy. Po przekształceniu możesz jednak liczyć na oszczędności składkowe oraz podatkowe, co oznacza, że koszty związane z przekształceniem mogą zwrócić się nawet w ciągu kilku miesięcy prowadzenia działalności w formie spółki z o.o.

Co wpływa na cenę

Proces przekształcenia może przebiegać wprost z jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę z o.o. lub przez wniesienie części działalności do nowej spółki. Każdy z tych procesów wymaga innej drogi i zaangażowania. Na koszt będzie miała również wpływ szersza struktura działalności czy posiadane koncesje lub korzystanie z dofinansowań.

Pewność wysokości kosztów

Od samego początku określamy konkretne zadania do zrealizowania, czas potrzebny na ich przeprowadzenie oraz koszty z tym związane. Nasi Klienci od samego początku wiedzą na jakie koszty muszą się przygotować oraz co na nie wpływa. Nie podejmujemy działań, dopóki nie dasz nam zielonego światła!

Napisz do nas!

sprawdźmy jak możemy Ci pomóc