Anna maksymczak

Aplikant radcowski

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo oraz absolwentką Wydziału Filologicznego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Obecnie jestem aplikantem radcowskim, a także realizuję studia podyplomowe na kierunku Prawo Zamówień Publicznych. 

Specjalizuję się w prawie ochrony konsumentów, analizie umów w obrocie B2C i B2B oraz w ochronie danych osobowych. Do moich najważniejszych obowiązków należy: tworzenie dla spółek prawa handlowego i indywidualnych przedsiębiorstw dokumentacji RODO oraz jej wdrażanie w praktyce. Ponadto tworzę regulaminy dla sklepów i serwisów internetowych. Udzielam porad z zakresu prawa konsumenckiego. 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam we wrocławskiej kancelarii specjalizującej się między innymi w postępowaniu cywilnym, a także w sektorze finansów publicznych, obsługując zagadnienia związane z postępowaniem administracyjnym

Wolne chwile spędzam aktywnie – bardzo lubię sporty siłowe. Interesuję się aranżacją wnętrz, literaturą kryminalną i literaturą faktu oraz kulturą rosyjską.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Call Now Button