To już rok z Dolnośląską Izbą Turystyki.

Mamy zaszczyt poinformować, że już od ponad roku zapewniamy zaplecze prawne dla Dolnośląskiej Izby Turystyki. To dla nas ogromny zaszczyt, ale także ogromna odpowiedzialność. Dolnośląska Izba Turystyki to blisko 100 podmiotów z terenu Dolnego Śląska w tym biura podróży, hotele, pensjonaty, przewoźnicy turystyczni czy restauracje. Korzystając z usług Członków Izby, można być pewnym ich wiarygodności pod kątem prawnym. Zapraszamy na http://dit.wroc.pl/, gdzie również my, mamy swoje miejsce.

ENSIS Kancelaria Doradztwa Prawnego od ponad roku jest Partnerem merytorycznym Dolnośląskiej Izby Turystyki, zapewniając pomoc prawną zarówno Izbie, jak i zrzeszonym w niej Członkom. Kancelaria patronuje programowi „Wiarygodne biuro podróży”, w ramach którego dostarcza organizatorom, agentom oraz pośrednikom turystycznym dokumentację regulującą sprzedaż oraz świadczenie usług i imprez turystycznych, jednocześnie monitorując przepisy prawa, dzięki czemu dokumentacja ta pozostaje w zgodzie z obowiązującym stanem prawnym. Podmiotom zrzeszonym w Izbie, które za pośrednictwem prowadzonych przez siebie w sieci internet serwisów świadczą usługi, Kancelaria zapewnia wsparcie z zakresu szeroko rozumianego prawa internetowego.

W ramach programu „Wiarygodne biuro podróży” ENSIS Kancelaria Doradztwa Prawnego ponosi odpowiedzialność finansową oraz reprezentuje Członków DIT w przypadku postępowania przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Potwierdzeniem udziału w programie jest certyfikat:

ENSIS Kancelaria Doradztwa Prawnego Cioczek & Szajdziński Spółka Cywilna świadczy ponadto pomoc prawną z zakresu szeroko rozumianego prawa turystycznego, prawa cywilnego, handlowego, konsumenckiego, prawa pracy, podatkowego, administracyjnego oraz ochrony danych osobowych. Kancelaria zapewnia wsparcie w obrocie gospodarczym oraz pomoc w windykacji.

Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu biura podróży z całej Polski.

ENSIS Kancelaria Doradztwa Prawnego
Cioczek & Szajdziński Spółka Cywilna
Ul. Kościuszki 34 lok 306 L
tel. 71 727 15 10
biuro@ensiskancelaria.com
www.ensiskancelaria.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Call Now Button