Tworzenie i rejestracja spółek na świecie

Dzięki współpracy z naszymi zaufanymi Partnerami możemy zapewnić powołanie podmiotu w najciekawszych destynacjach w Unii Europejskiej, a także na świecie.


FIRMA W CZECHACH

Prowadzenie działalności u naszych południowych sąsiadów staje się coraz popularniejsze wśród przedsiębiorców z Polski. Dużym atutem przemawiającym za prowadzeniem działalności właśnie na terenie Czech jest możliwość powołania odpowiednika polskiej spółki z o.o. (společnost s ručením omezeným – s.r.o.) z kapitałem  zakładowym już od jednej korony! Dodatkowym atutem może być możliwość odliczenia całkowitego podatku VAT oraz akcyzy od zakupu pojazdu. 

W ramach naszych usług zapewniamy nie tylko powołanie spółki (lub innej wybranej formy prawnej) ale także pomoc księgową, obsługę podatkową, a także wirtualne biuro dla firmy.


FIRMA W NIEMCZECH

Nasi zachodni sąsiedzi to obecnie najpotężniejsza gospodarka Europy. Prowadzenie działalności na terenie Niemiec pozwala nie tylko korzystać z dostępu do rynku o bardzo dużym zapotrzebowaniu na profesjonalne usługi, ale może być także dużo korzystniejsze przez wzgląd na możliwe zwolnienia podatkowe. W Niemczech podobnie jak w Polsce prowadzenie działalności może opierać się o spółki kapitałowe, osobowe, a także hybrydy spółek kapitałowych z osobowymi. 

W ramach naszych usług zapewniamy powołanie spółek osobowych oraz kapitałowych, a także pomoc księgową i podatkową.

 

FIRMA W WIELKIEJ BRYTANII

Spółki kapitałowe uruchamiane w Wielkiej Brytanii od dłuższego czasu cieszą się powodzeniem wśród polskich przedsiębiorców. Tworzenie spółki limited (ltd.) jest szczególnie korzystne dla działalności, które nie wymagają jej prowadzenia pod stałym adresem zarejestrowanym w Polsce. Wielka Brytania kusi wysoką kwotą wolną od podatku, a także bardzo jasnymi i swobodnymi przepisami dotyczącymi prowadzonej działalności zarówno w zakresie prawa gospodarczego jak i podatkowego. Prowadząc jednak działalność w oparciu o spółkę kapitałową w Wielkiej Brytanii, trzeba pamiętać o szeregu obowiązków spoczywających na przedsiębiorcy. 

W ramach pomocy z naszej strony powołujemy spółki kapitałowe na terenie Wielkiej Brytanii, zapewniamy obsługę z uwzględnieniem wirtualnego biura, a także usług księgowych i podatkowych, ponadto reprezentujemy naszych Klientów przed  HMRC (Her Majesty’s Revenue and Customs).


FIRMA W STANACH ZJEDNOCZONYCH

USA jako kolebka kapitalizmu od lat przyciągała najbardziej przedsiębiorcze osoby z całego świata. Obecnie marzeniem i celem większości start-upów ze Starego Kontynentu jest możliwość uruchomienia własnego biura w Palo Alto, Santa Clara lub San Jose. Stany Zjednoczone to jedna z najpotężniejszych gospodarek globu, która nie ma sobie równych pod względem możliwości ekspansji na wszystkie rynki na świecie. USA to jednak również federalne prawo różniące się pod wieloma względami dla poszczególnych stanów czy też brak możliwości prowadzenia konta bankowego w naszym kraju (dla spółki z USA)

W ramach pomocy z naszej strony zapewniamy tworzenie spółek na terenie USA (Nowy Jork, New Jersey, Dalaware, Kalifornia). Obsługę księgową oraz wirtualnego biura, a także reprezentację na rynku Stanów Zjednoczonych oraz pomoc w tworzeniu modeli biznesowych realizowanych na terenie USA.

 

FIRMA NA CYPRZE

Ta wyspa we wschodniej części Morza Śródziemnego przez wiele lat uchodziła wręcz za synonim “raju podatkowego”, który kojarzony był z największymi przedsiębiorstwami przeprowadzającymi w tej jurysdykcji optymalizacje podatkową. W ostatnich latach Cypr stracił wiele ze swoich walorów związanych z optymalizacją m.in. za sprawą aktualizacji postanowień umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania z Rzeczpospolitą Polską, czy też w związku z wydarzeniami z ostatnich lat kiedy to zajęto część środków na kontach funkcjonujących wokół cypryjskiego systemu bankowego. Mimo powyższego Cypr to cały czas ciekawa destynacja, która pozwala na skonstruowanie tworu spółek pozwalających na korzystniejsze niż w Polsce rozliczenia podatkowe. 

W ramach naszej pomocy zapewniamy rejestrację spółek, obsługę księgową, wirtualne biuro, a także usługi powiernicze. 

 

FIRMA NA KOSTARYCE

Kostaryka to państwo leżące między Morzem Karaibskim, a Oceanem Spokojnym sąsiadujące bezpośrednio z Panamą. O Panamie w ostatnich latach głośno było przez wzgląd na ujawnienie działających tam spółek offshore, których celem była optymalizacja podatkowa. Panama to także uznane przez polskie przepisy państwo stosujące szkodliwą konkurencję podatkową w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych. To co odróżnia Kostarykę od Panamy to fakt, że ta pierwsza nie jest uznawana przez polskie prawo jako raj podatkowy, a jednocześnie umożliwia analogiczne do Panamy możliwości związane z prowadzeniem spółki offshore. Prowadzenie działalności na Kostaryce pozwala na praktycznie całkowite wyeliminowanie podatku dochodowego. Dodatkowo prowadzenie działalności możliwe jest z udziałem nominowanych członków zarządów oraz udziałowców spółki, dzięki czemu możliwym jest zapewnienie pełni anonimowości. Kostaryka polecana jest szczególnie branżom hazardowym. 

W ramach naszych usług tworzymy spółki offshore, zapewniamy usługi powiernicze pozwalające na zachowanie anonimowości przez udziałowców i organy zarządcze spółek, zapewniamy obsługę księgową oraz podatkowątworzymy konstrukcje w powiązaniu ze spółkami polskimi oraz spółkami z Unii Europejskiej, pomagamy w zakresie obsługi bankowej spółek offshore.

Skontaktuj się z nami!

Call Now Button