Sporządzanie polityki prywatności

Dla naszych Klientów przygotowujemy polityki prywatności spełniając wymogi RODO, nakładane na administratorów danych osobowych, a dotyczące spełnienia tzw. obowiązku informacyjnego wobec osób których dane dotyczą. Tworzone przez nas dokumenty są dostosowane do wymogów prawnych ale także stanu faktycznego obowiązującego w Twojej firmie. 

W naszej dotychczasowej karierze tworzyliśmy polityki prywatności dla sklepów internetowych, serwisów, usług SaaS, platform aukcyjnych i marketplace, a także aplikacji mobilnych i webowych. Doradzamy w kwestii implementacji polityki prywatności na stronach internetowych lub aplikacjach mobilnych wskazując nie tylko treść dokumentu, ale także wymagane zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych, ich treść oraz rozmieszczenie. 

Przygotowane przez nas dokumenty szyte są na miarę, a to oznacza, że nie wymagają żadnej ingerencji z Twojej strony, poza zamieszczeniem ich we wskazanych przez nas miejscach na stronie lub w aplikacji. Polityki prywatności, które tworzone są przez naszych prawników są kompatybilne ze stronami internetowymi, a także aplikacjami których dotyczą oraz regulaminami w oparciu o które działają strony i aplikacje. Ponadto dostosowujemy polityki prywatności do sposobu w jaki konkretny administrator danych osobowych przetwarza dane.

Współpracując z doświadczonymi tłumaczami, tworzymy dokumenty we wszystkich językach świata. 

Skontaktuj się z nami!

Call Now Button