E-Commerce

Wspieramy handel internetowy od blisko 10 lat. Pomagamy w stawianiu pierwszych kroków nowopowstałym firmom, a także tym, które decydują się na rozszerzenie swojej działalności o e-commerce.  

Pomagamy uregulować sprzedaż internetową za pośrednictwem sklepów internetowych, jak i platform aukcyjnych i sprzedażowych. Wspieramy przedsiębiorców działających na zasadach dropshippingu, a także w oparciu o platformy marketplace

Sporządzamy regulaminy zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami, pozbawione klauzul niedozwolonych. 

Monitorujemy przygotowane przez nas dokumenty i w razie wystąpienia zapisów niezgodnych z prawem (pojawienia się nowych przepisów lub zapisów noszących znamiona klauzul niedozwolonych) aktualizujemy regulaminy oraz przesyłamy nowe uaktualnione oraz dostosowane do obowiązujących przepisów dokumenty.

Pomagamy w bieżącej obsłudze sklepów w tym kontakcie z klientami, rozpatrywaniu reklamacji, a także relacjach z kontrahentami. 

Doradzamy w aspektach związanych z prawem gospodarczym, zapewniając ochronę praw przedsiębiorców, pomoc w utrzymaniu płynności finansowej, czy też zabezpieczając przed sankcjami nakładanymi przez urzędy państwowe. Mamy bogate doświadczenie w relacjach z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a także reprezentacją przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Obszar naszej pomocy obejmuje:

Skontaktuj się z nami!

Call Now Button