Sty 31

ENSIS Kancelaria Doradztwa Prawnego objęła swym patronatem Mensis.pl

Tags:
ENSIS Kancelaria Doradztwa Prawnego objęła swym patronatem Mensis.pl

Styczeń to miesiąc, w którym poza codzienną działalnością Kancelarii, sfinalizowaliśmy kilka bardzo ciekawych i bez wątpienia ważnych dla nas projektów związanych ze współpracą partnerską.

Dzisiaj mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, iż ENSIS Kancelaria Doradztwa Prawnego Cioczek & Szajdziński Spółka Cywilna objęła swoim patronatem Magazyn oraz Serwis Mensis.pl!

Mensis.pl to marka, której z pewnością nie trzeba przedstawiać osobom działającym w branży e-commerce. To potężne źródło wiedzy dla e-przedsiębiorców. Miejsce, gdzie znajduje się wiele ciekawych informacji na temat aktualności, produktów, usług czy prawa związanego z branżą e-commerce.

Magazyn Mensis.pl, to miesięcznik branżowy traktujący o tematyce związanej z prowadzeniem biznesu za pośrednictwem sieci internet.  To m.in. ciekawe artykuły, wywiady, felietony czy też porady. Tym bardziej cieszy fakt, iż w najnowszym numerze pojawiła się rubryka “Prawnik radzi” współtworzona przez naszą kancelarię. Jeszcze bardziej satysfakcjonuje to, że zagościmy w Magazynie Mensis.pl na dłużej.

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Magazynu:
http://mensis.pl/aktualnosci/mensis-pl-nr-15-e-commerce-nie-stoi-w-miejscu/

Mensis.pl to także serwis internetowy, stale aktualizowany o najważniejsze aspekty związane z branżą. Na tym etapie również zostawimy po sobie ślad publikując artykuły naszego autorstwa dla serwisu internetowego Mensis.pl

Polecamy i serdecznie zapraszamy na mensis.pl 

 

No comments yet.

Leave a Comment

reset all fields