Paź 3

Biblia e-biznesu 2 bestsellerem!

biblia-ebiznesu-2-3d-mobileWłaśnie rusza oficjalna sprzedaż “Biblii e-biznesu 2. Nowy testament”, wszystkie dotychczas zakupione w przedsprzedaży egzemplarze będą wysyłane do czytelników po 4 października 2016 r. Mimo, że książka nie była jeszcze fizycznie dostępna w księgarniach, już po kilku dniach od uruchomienia przedsprzedaży zdobyła tytuł bestsellera w rankingu księgarni OnePress!

“Biblia e-biznesu 2” to kontynuacja wydanej w 2013 roku pozycji, której pierwszy nakład, planowany na 2 lata, sprzedał się… w ciągu zaledwie 12 dni, a drugi – w ciągu kolejnych 6 sześciu tygodni. Książka trafiła na szczyt listy bestsellerów, na której pozostawała przez 2 lata, stając się najważniejszą i najpełniejszą publikacją w branży. Publikacja zyskała najwyższe noty czytelników, którym skutecznie pomogła rozwijać ich e-biznesy — prawie 92% odbiorców oceniło ją jako wybitną. Pierwsza część “Biblii e-biznesu” zdobyła 1 miejsce i prestiżową nagrodę Economicus dla najlepszego poradnika ekonomicznego, przyznawaną przez „Gazetę Prawną” i kapitułę wybitnych polskich ekonomistów.

Nasza kancelaria uczestniczyła w stworzeniu “Biblii e-biznesu 2” dostarczając do publikacji teksty, dotyczące szeroko rozumianego prawa e-commerce.

Więcej szczegółów dostępnych na stronie wydawnictwa OnePress/Helion oraz na Facebooku

No comments yet.

Leave a Comment

reset all fields