Gru 20

To był dobry rok!

Tags:
To był dobry rok!

Koniec grudnia to czas podsumowań, również my pozwoliliśmy sobie podsumować mijający 2013 rok, chcemy się podzielić z Państwem kilkoma, bardzo satysfakcjonującymi dla nas informacjami.

W poprzednim roku pomogliśmy naszym Klientom ponad 450 razy w sprawach związanych z obsługą ich przedsiębiorstw m.in. udzielając porad prawnych, reprezentując przed sądami I i II instancji, czy skutecznie dochodząc roszczeń finansowych. Już blisko 50 przedsiębiorców z terenu całego kraju (a także spoza jego granic) współpracuje z nami na zasadach stałej obsługi prawnej, powierzając nam prowadzenie swoich spraw oraz bieżące doradztwo prawne. Odzyskaliśmy dla naszych Klientów ponad 1 000 000 złotych zaległych wierzytelności.

Największą satysfakcją jest dla nas udział w rozwoju przedsiębiorstw naszych Klientów, ich zadowolenie oraz polecanie naszych usług wśród swoich partnerów biznesowych.

Serdecznie Dziękujemy!

W ciągu roku udało nam się stać się liderem wśród kancelarii prawnych Dolnego Śląska pod względem reprezentacji przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, a także w sprawach związanych z obsługą relacji B2C występując po stronie przedsiębiorców. Ponad 2000 wygranych spraw przed SOKiK nawet na nas robi wrażenie.

Zauważamy zdecydowany wzrost naszej pozycji na rynku ogólnopolskim, a już od początku roku planujemy zaangażowanie się w wiele działań, które pozwolą nam umocnić pozycje w Polsce, przede wszystkim wśród kancelarii o podobnym do naszego profilu.

Dziękujemy za zaufanie wsparcie i miłe słowa od naszych Przyjaciół. To był dla nas bardzo pracowity ale i bardzo dobry rok! Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby jakość naszych usług pozostała na dotychczasowym, wysokim poziomie. Zrobimy też wszystko aby kolejny rok był jeszcze lepszy dla naszych Klientów i dla nas!

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

życzy

Zespół ENSIS Kancelarii Doradztwa Prawnego

No comments yet.

Leave a Comment

reset all fields