Anna Maksymczak – Specjalista ds. prawnych

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Prawo oraz absolwentką Wydziału Filologicznego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Obecnie rozpoczynam studia podyplomowe na kierunku Prawo Zamówień Publicznych.

Specjalizuję się w prawie ochrony konsumentów, analizie umów w obrocie B2C i B2B oraz w ochronie danych osobowych. Do moich najważniejszych obowiązków należy: tworzenie dla spółek prawa handlowego i indywidualnych przedsiębiorstw dokumentacji RODO oraz jej wdrażanie w praktyce. Ponadto tworzę regulaminy dla sklepów i serwisów internetowych. Udzielam porad z zakresu prawa konsumenckiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam we wrocławskiej kancelarii specjalizującej się między innymi w postępowaniu cywilnym, a także w sektorze finansów publicznych, obsługując zagadnienia związane z postępowaniem administracyjnym.

Wolne chwile spędzam aktywnie – bardzo lubię sporty siłowe. Interesuję się aranżacją wnętrz, literaturą kryminalną i literaturą faktu oraz kulturą rosyjską.

Kontakt:

+48 510 903 806

anna.maksymczak @ ensiskancelaria.com