Sty 6

Rozpoczęliśmy publikowanie podcastów

Z początkiem 2017 roku uruchomiliśmy bloga Prawo w e-biznesie, jako alternatywę do wcześniej prowadzonego bloga na stronie internetowej naszej kancelarii. W ramach bloga chcieliśmy kontynuować ideę dzielenia się wiedzą dotyczącą prawa nowych technologii, którą rozpoczęliśmy za pośrednictwem naszej książki “Prawo w e-biznesie. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby prowadzić e-biznes i spać spokojnie“. Od początku tworzenia bloga w naszych planach było publikowanie podcastu jako uzupełnienia oraz czasami alternatywy do tradycyjnych wpisów.

Po blisko roku od uruchomienia bloga, dzięki zaangażowaniu Marcina Niewiadomskiego z naszej kancelarii ruszamy z nagraniami audio. Marcin nie tylko prowadzi podcast, który przybrał postać wywiadów z członkami zespołu kancelarii ale jest także odpowiedzialny za jego montaż oraz całą obróbkę dźwiękową.

W pierwszym odcinku naszego podcastu Karol Zaczek , opowie o tym co jest najistotniejsze od strony prawnej, jeżeli chcemy uruchomić sklep internetowy. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszego bloga Prawo w e-biznesie

Zapraszamy też do śledzenia i subskrypcji naszych kanałów na YouTube i SoundCloud