Paź 12

Informacja o nawiązaniu współpracy pomiędzy Selly Shop a ENSIS Kancelarią Doradztwa Prawnego

Informacja o nawiązaniu współpracy pomiędzy Selly Shop a ENSIS Kancelarią Doradztwa Prawnego

Podpisaliśmy umowę o współpracy z Selly Shop! Dzięki nawiązanej współpracy klienci Selly Shop uzyskali możliwość profesjonalnego wsparcia prawnego dla prowadzonych przez siebie e-biznesów. ENSIS Kancelaria zyskała tym samym znanego na rynku nowych technologii partnera biznesowego, oferującego zoptymalizowane, indywidualne platformy internetowe, stwarzające szerokie możliwości prowadzenia sprzedaży (np. przez Facebook).

Selly Shop to zaawansowana platforma sklepów internetowych z ogromnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia każdego rodzaju e-biznesu. Ponad 70 integracji z porównywarkami cen, płatnościami elektronicznymi, systemami F/K, fakturami, kurierami oraz integracje z dowolnymi hurtowniami to doskonałe narzędzie do szybkiego startu i dobrego rozwoju. Częste bezpłatne aktualizacje oraz minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet to podstawowe zalety platformy Selly Shop. Oprogramowanie dedykowane jest dla wszystkich firm poszukujących bardzo wydajnego sklepu internetowego z możliwością indywidualnej rozbudowy.

Selly regularnie pojawia się wśród najlepszych marek wybieranych przez klientów, między innymi na corocznych targach z zakresu e-hanlu i e-commerce – „ekomersy”. Obecnie w ramach platformy funkcjonuje ponad 400 aktywnych sklepów.

www.selly.pl

No comments yet.

Leave a Comment

reset all fields