Lut 14

“Biblia e-biznesu 2” – najlepszą książką roku 2017?

Od 4 miesięcy “Biblia e-biznesu 2” pozostaje na liście bestsellerów i zbiera najwyższe opinie od Czytelników. Dziś została nominowana w konkursie na najlepszą książkę w kategorii “biznes IT” oraz “Najlepsza Książka Roku 2017”.

“Biblia e-biznesu 2” powstawała niemal przez rok. Przy tym olbrzymim projekcie pracowało blisko 60 autorów – ekspertów w różnych aspektach e-przedsiębiorczości, oraz kilkunastu redaktorów, korektorów, składaczy, drukarzy oraz innych pracowników wydawnictwa i drukarni. Jest to pierwsza tak kompleksowa publikacja w swojej branży, która stanowi praktycznie pełne kompendium wiedzy dla e-przedsiębiorców.

Jeśli uważasz, że nasza publikacja zasłużyła na miano “Książki Roku 2017”, oddaj na nią, proszę, swój głos. Zmotywuje to nas, autorów, do jeszcze bardziej wytężonej pracy nad kolejnym wydaniem.

Głosowanie: otwórz post konkursowy na Fb i w komentarzu wpisz tylko: “Książka Roku i najlepsza książka Biznes IT – Biblia e-biznesu 2”. Możesz też dodać krótkie uzasadnienie – autorzy najciekawszych otrzymają od wydawnictwa Helion bony na zakup książek.

Głosowanie trwa do 22.02.2017; rozdanie nagród: 26 lutego.

www.bibliaebiznesu.pl

Dziękujemy!

Autorzy Biblii e-biznesu 2

No comments yet.

Leave a Comment

reset all fields